Overenie tipu KENO 10 a výsledky žrebovania

overenie tipu Keno 10Čo tak si zahrať Keno 10? Poznáte túto hru avšak dostatočne? Ak nie, trocha vám ju predtým objasníme. A potom tabuľka. Sme tu predsa pre vás hlavne na overenie tipu Keno 10.

[download_tipos type=”keno10″]

Výsledky žrebovania KENO 10

V hre Keno 10 sa tipuje od 1 až do 10 čísel z 80 čísel číselného radu od 1 do 80. V každom žrebovaní je vyžrebovaných 20 výherných čísel. V číselnej lotérii KENO 10 vzniká výhra vtedy, ak zo zvoleného počtu tipovaných čísel tipujúci uhádne stanovený počet výherných čísel podľa tabuľky výhier.

Vklad do hry číselnej lotérie KENO 10 na jedno hracie pole (tip) a na jedno žrebovanie (stávkové obdobie), je voliteľný tipujúcim. Minimálny vklad pre hru KENO 10 bez stávky na KENO PLUS je 0,30 eura (tridsať eurocentov) a maximálny vklad je 6 eur (šesť eur) na jedno hracie pole a jedno žrebovanie. Voliteľný vklad teda môže byť jednonásobkom až dvadsaťnásobkom minimálneho vkladu.

Koľko peňazí vkladáte vy? Alebo už ste azda vyhrali?

Skontrolujte si to v našej tabuľke výsledky Keno 10 a sledujte všetky tie čísla, ktoré vám ako zázrakom môžu vpadnúť do vrecka. A to všetko len overením výhry Keno 10. Sme tu pre vás vždy so všetkými výsledkami a tabuľkami, aby ste boli informovaní. Aby ste mohli vyhrávať. My vám to prajeme, my sme tu pre vás.